UAB “DLG” įvertinta „TOP Įmonė 2020“ apdovanojimu

Kiekvienais metais didžiausias verslo portalas Lietuvoje rekvizitai.lt, pateikiantis informaciją apie įmones, įstaigas ir organizacijas, jų veiklą ir kitą susijusią informaciją, analizuojantis apyvartas, kreditingumą ir veiklos efektyvumą, atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones.  Įmonių atranka vykdoma vertinant skaidrumą, finansinę reputaciją, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai. Vertindami įmones specialistai analizuoja tokius kriterijus kaip laiku teikiamos įmonės finansinės ataskaitos, per du paskutinius metus auganti arba stabili apyvarta, pastebimas darbuotojų skaičiaus augimas ir vidutinis atlyginimo dydis. Taip pat tikrinami įvairūs skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašai, skolos Sodrai.

Jau kelis metus iš eilės mūsų įmonė gauna “TOP įmonė” verslo stabilumo įvertinimą. Šie metai – ne išimtis. Nors pasaulį ir ekonomiką supurtė staigus ir smarkus pokytis, sugebėjome suvaldyti situaciją, išlikome konkurencingi bei išlaikėme savo stabilumą. Tai keliolikos metų patirties versle ir darnios komandos rezultatas. Vos septynios įmonės iš šimto mūsų šalyje atitinka šiuos aukštus atrankos kriterijus. Būti tarp geriausių mums reiškia ne tik įvertinimą, bet ir paskatą siekti dar geresnių rezultatų, išlaikyti aukštus standartus ir nenuvilti savo klientų. Kasmet gaunamas “TOP įmonė” įvertinimas mums aiškiai simbolizuoja, kad esame teisingame kelyje, o mūsų klientams parodo, kad esame patikimi partneriai.

“Apdovanojimas ne įmonei, o jos darbuotojams. Tik jų profesionalumo, gebėjimo dirbti komandoje, nuolatinio noro tobulėti, drąsos sprendžiant problemas ir imantis įgyvendinti naujoves dėka įmonė gali augti, stiprinti savo pozicijas, pritraukti klientus ir žengti į naujas rinkas. Dėkoju savo komandai už puikius rezultatus”, – apdovanojimą “TOP įmonė 2020” įvertino įmonės vadovas Žydrūnas Pocius.

DLG TOP imone

Monika