Vienas DLG įmonės tikslų – socialinė parama ir atsakomybė

Vienas DLG įmonės tikslų – socialinė parama ir atsakomybė

Socialinė atsakomybė mūsų įmonei reiškia aiškią pasirinktą kryptį. Tai vienas iš būdų kurti geresnę valstybę ir tai daryti aktyviai. Augantis verslas mums suteikia galimybes prisidėti prie vis daugiau projektų, kurie stengiasi padėti likimo nuskriaustiems ir patiems savimi neišgalintiems pasirūpinti. Mums tai ne vienkartinės paramos. Atidžiai besirinkdami su kuo bendradarbiauti, visada tikimės, kad tai bus ilgalaikiai ir iš tiesų naudingi ryšiai. Matydami rezultatus ir skaidrų organizacijų darbą bei veiklos ataskaitas – ramia širdimi galime užtikrinti paramos tęstinumą.

VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ tikslas  - mažinti skurdą organizacijose, kuriuose gyvena artimųjų palikti vaikai, ir pagelbėti stipraus finansinio nepritekliaus kamuojamoms vaikus auginančioms šeimoms, neįgaliesiems bei senjorams. Didžiausias dėmesys skiriamas Lietuvos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, vaikų ir suaugusiųjų neįgaliųjų centrams, skurdžiai besiverčiantiems  senjorams bei nepasiturinčiai gyvenančioms daugiavaikėms šeimoms.

Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga renkamos lėšos bus skirtos dovanėlėms vaikučiams, kurias VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ savanoriai išdalins Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių ir Mažeikių apskričių šeimoms, kurios sunkiau verčiasi, augina neįgalius vaikus ar yra daugiavaikės. Dovanėlės bent trumpam praskaidrins kasdienybę ir suteiks gražių emocijų.

Kviečiame prisidėti, juk gerumu dalintis gera, tad nelikite abejingi.

61103070_2623472244546731_3851584095318441984_n