Vievyje įkurtas muitinės sandėlis

Lietuvoje tarptautinę įmonių grupę „Delta Logistics Group“ atstovaujanti ir sandėliavimo bei kitas logistikos paslaugas teikianti įmonė UAB „DLG logistikos centras“, Vievye, Kauno g. 55 įkūrė muitinės sandėlį. Šiose patalpose įkurtame moderniame logistikos centre, 4 000 m² ploto muitinės sandelyje, teikiamos visos su muitine susijusios paslaugos.  Prekėms iš Europos Sąjungos yra įforminamos ir uždaromos eksporto deklaracijos, atidaromi TIR Carnet’ai, forminami kiti transporto dokumentai. Pagal poreikį visos uždarytos eksporto deklaracijos registruotais laiškais yra grąžinamos eksportuotojui.

Patogi geografinė vieta, geras privažiavimas, visas teikiamas paslaugų kompleksas, lanksčios kainos, moderni krovimo technika ir kvalifikuotas personalas suteikia galimybes vienu metu aptarnauti didelį transporto priemonių ir krovinių srautą.
Muitinės sandėlio vieta tapo labai patogi gabenant, konsoliduojant krovinius iš Kinijos, USA ir  Europos Sąjungos valstybių į trečias šalis, tokias kaip Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas ir tvarkant įvairias muitinės procedūras.

Mūsų muitinės sandėlyje/importo-eksporto terminale teikiamos šios paslaugos:

1.    Krovinių sandėliavimas neribotą laiką;
2.    Prekių pakavimas, rūšiavimas, komplektavimas, svėrimas, ženklinimas, prekių išvaizdos pakeitimas;
3.    Užsakymų surinkimas bei sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų išrašymas;
4.    Prekių apskaitymas modernios sandėlių valdymo sistemos pagalba;
5.    Produktų kokybės ir dokumentų kontrolė;
6.    Krovinių iškrovimas, parengimas transportavimui, transportavimo patogumui išardytų prekių surinkimas;
7.    Krovinio pristatymas, mūsų įmonės transportu „nuo durų iki durų“;
8.    Galimybė pakeisti krovinio gavėją (pirkimo – pardavimo operacijos);
9.     Atliekamos importo procedūros iš trečių šalių į Europos Sąjungą;
10.   Eksportuotojo pavedimu, atstovaujame eksportuotoją įforminant eksporto procedūras.

Plėsdami teikiamas paslaugas, ieškome klientų ir partnerių. Galimos įvairios bendradarbiavimo formos. Su transporto, ekspedicinėmis bei kitomis kompanijomis tikimės užmegzti abipusiškai palankius ryšius, kurie ateityje išsivystytų į sėkmingą ir perspektyvų verslą.
Visada pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį kainos ir kokybės santykį, todėl esame tvirtai pasiruošę įgyvendinti Jūsų lūkesčius!

Monika